خرید محصولات گروه صنعتی اخوان جم در فروشگاه اینترنتی کارخانه | نمایندگی رسمی شرکت اخوان

فر برقی یا گازی یا “برق و گازی” بهترین فر برای آشپرخانه شما چیست؟

sales.akhavanjamنویسنده: sales.akhavanjam
بازدید: 730 بازدید
زمان مطالعه: 9 دقیقه

فر برقی یا گازی ؛ بررسی نیاز به فر مناسب در هر خانه

فر برقی یا گازی

ظهور فناوری‌های مدرن در دنیای امروزی منجر شده است تا قابلیت‌های آن در لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی نیز به کار گرفته شوند که یکی از مهم‌ترین این کاربردها در فر برقی یا گازی خانگی است. افرادی که میان خرید یک فر برقی یا گازی مردد هستند، بهتر است تا انتهای این مطلب را مطالعه کنند چرا که مقایسه جامعی در مورد وجه تمایزهای این دو وسیله مهم آشپزخانه در ادامه مطلب انجام شده است. 

در حالت کلی، فر وسیله‌ای ضروری در دنیای امروزی در منازل است که برای پخت و پز غذاهای منحصر به فرد و لذیذ نیاز است تا از قابلیت‌های یک فر برقی یا گازی استفاده شود. 

معرفی فرهای توکار و انواع آن

فر توکار برقی بهتر است یا فر گازی؟ برای معرفی فر توکار اخوان و انواع آن باید به دو مدل برقی و گازی اشاره کنیم که در بازار از محبوب‌ترین لوازم منزل به حساب می‌آیند. شما می‌توانید مدل‌های مختلفی از فرهای توکار را مشاهده کنید که از طرف برندهای معتبر روانه بازار شده‌اند و امکانات متنوعی مانند درجه حرارت قابل تنظیم و زمان بندی‌های پخت و پز را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند.

  • فر برقی : فر برقی توکار یکی از دو مدل فرهای توکار به حساب می‌آید که از انرژی برق برای گرم کردن و پخت مواد غذایی در آن استفاده می‌شود. 
  • فر گازی : در فرهای گازی توکار، این گاز طبیعی است که کمک می‌کند تا دمای فر بالا رود و با این قابلیت مصرف کننده به راحتی می‌تواند انواع غذاها را در این نوع فرها آماده کند.
  • فر برقی گازی : فرهای برقی گازی قابلیت کارکرد با برق و گاز را دارند و در واقع تلفیقی از دو مدل قبلی هستند که برای ترکیب قابلیت‌ها و ارائه مزیت‌های بیشتر روانه بازار شده‌اند.

معرفی فر برقی

فر برقی

برای معرفی فر برقی شما بهتر است در مورد نحوه کارکرد این نوع وسایل منزل اطلاعاتی را به دست آورید. در حقیقت، یک فر برقی توکار با استفاده از المنت‌های الکتریکی کار می‌کند که در درون آن تعبیه شده‌اند و روش و خاموش شدن این المنت‌ها منجر به کارکرد صحیح فر خواهد شد. دقت داشته باشید که ممکن است در یک وسیله برقی چندین عدد از این المنت‌ها جای گذاری شده باشد و توان حرارتی وسایل فر توکار نیز بر اساس قدرت گرمایشی همین المنت‌ها تعیین می‌شود.

جالب است تا بدانید در این نوع فرها از فن‌هایی نیز استفاده می‌شود که پس از تولید گرما، این فن‌ها هستند که هوای گرم را در داخل آن به جریان می‌اندازند تا غذا به صورت صحیح پخته شود.

فرهای برقی برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب است؟

بسیاری از خانوارها سوال دارند فرهای برقی برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب است؟ فرهای برقی توکار تمامی نیازهای یک سر آشپز حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند و در کنار تمامی قابلیت‌ها، شما در این لوازم منزل می‌توانید ویژگی‌هایی مانند سنسور پخت غذا و تنظیم خودکار درجه حرارت را نیز در اختیار داشته باشید. در صورتی که به دنبال یک وسیله با فناوری جدید و نوظهور هستید، فرهای برقی مناسب آشپزخانه شما خواهند بود. 

دقت داشته باشید که مصرف برق فرهای برقی بسیار بالا است و با توجه به فناوری‌های ارائه شده در این محصولات قیمت این نوع فرها نیز بالاتر خواهد بود. برای انتخاب بین فر برقی یا گازی بهتر است نکته قیمت را نیز در نظر داشته باشید که بر اساس این افزایش قیمت شما قابلیت‌های اضافی را نیز در اختیار خواهید داشت.

معرفی فر گازی

فر گازی

فر گازی با گاز خانگی کار می‌کند و معمولا نسبت به مدل‌های برقی ارزان‌تر است. این فرها سریع عمل می‌کنند و بر خلاف فرهای برقی شما می‌توانید در مدت زمان کمتری در آن پخت و پز را انجام دهید. البته، این نوع فرها نیز باید به برق وصل شوند که مصرف آن‌ها در این مورد به دلیل روشن کردن فن و لامپ است و مصرف برق زیادی در فرهای گازی وجود ندارد. با معرفی فر گازی در سال‌های قبل امکان این فراهم شد تا بانوان و آشپزهای خبره بتوانند غذاهای منحصر به فردی را آماده کنند و این محصولات انقلابی در دنیای آشپزی به وجود آوردند.

فرهای گازی برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب است؟

در صورتی که فضای کافی و زیاد در آشپزخانه خود دارید، پیشنهاد می‌شود از فرهای گازی استفاده شود چرا که مدل‌های مختلف این فرها در بازار دارای امکانات متنوعی هستند و در فضاهای بزرگ می‌توانید به قابلیت‌های متنوع آن‌ها دسترسی داشته باشید. 

فرهای گازی نیز مانند فرهای برقی دارای تنوع زیادی هستند اما در بعضی از موارد، این مدل برقی فرها است که مزیت‌های رقابتی ارائه می‌دهند. برای نمونه، در صورتی که شما نیاز به کنترل دمای قابل قبول و دقیق دارید و قصد دارید به دقت همه چیز را کنترل کنید، این امکان تنها در مدل‌های برقی فراهم شده است. اگر بخواهید بدانید فرهای گازی برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب است، بهتر است بگوییم این نوع محصولات برای افرادی طراحی شده است که به دنبال دوام بالا و مصرف پایین انرژی هستند.

معرفی فر برقی گازی

فر گازی و برقی

برای معرفی فر برقی گازی بهتر است بدانید از دو فناوری در این مدل‌ها استفاده شده است. فرهای برقی گازی مدل سوم از محصولات بازار هستند که در آن حرارت توسط دو منبع برق و گاز تامین می‌شود و در این نوع محصولات شما مزیت‌های هر دو مدل قبلی را به صورت همزمان در اختیار خواهید داشت. 

در این نوع محصولات، زمانی که شما دستگاه را روشن می‌کنید حرارت المنت‌ها از قسمت بالایی و حرارت شعله‌های گازی از قسمت پایین شروع به کار می‌کنند و حرارتی مناسب را برای پخت غذا در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند. در این نوع فرها سعی شده است تا معایب فرهای گازی کمتر شود اما باید بدانید که مزایای آن کمتر از فرهای تمام برقی بازار است. 

فرهای برقی گازی برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب است؟

فرهای برقی گازی برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است بدانید برای نصب این نوع مدل‌ها باید یک شیر جدا برای گاز ورودی تدارک دیده شود چرا که در غیر این صورت شما نمی‌توانید از گارانتی استفاده کنید. در آشپزخانه‌هایی که بخواهید دوام فرهای گازی و قابلیت‌های فرهای برقی را یکجا در اختیار داشته باشید، می‌توانید از فرهای برقی گازی استفاده کنید و بهتر است بدانید این نوع محصولات در حال حاضر اولویت دوم مصرف کننده‌ها پس از محصولات برقی است. 

انتخاب بهترین فر توکار

در صورتی که قصد انتخاب بهترین فر توکار را دارید، بهتر است روی انتخاب فر برقی یا گازی تمرکز کنید و بر اساس نیازها و هزینه مورد نظر، یکی از مدل‌های خوب بازار را خریداری کنید. مطمئنا شما در فرهای برقی به فناوری‌های جدید دسترسی دارید و کنترل فرآیندها در آن آسان‌تر است. در کنار این موضوع، در محصولاتی که با گاز خانگی کار می‌کنند، شما دوام بیشتری را مشاهده خواهید کرد. دوستانی که سوال داشتند فر برقی بهتره یا گازی حتما تا اینجا به دید خوبی رسیده‌اند. برای فضاهایی که کوچک هستند، پیشنهاد می‌شود از محصولات برقی استفاده شود و برای انتخاب بین فر برقی یا گازی در صورت نیاز به کیفیت بالای پخت و پز و تنظیم دقیق حرارت، بهتر است مدل اول را بر گزینید.

معرفی فرهای توکار ایرانی اخوان جم

برای معرفی فرهای توکار ایرانی اخوان جم باید فهرست بلندی ارائه شود چرا که شما می‌توانید محصولات منحصر به فردی را بر اساس نیازهای خود در این گروه از فرها بیابید. در صورتی که قصد خرید فر برقی یا گازی را داشته باشید، فرقی نخواهد کرد؛ اخوان جم متنوع‌ترین محصولات را در این دسته در اختیار شما قرار داده است. البته، در صورتی که به دنبال محصولات برقی گازی هستید هم، اخوان جم محصولات ارزنده‌ای در این بخش روانه بازار کرده است.

 

ویژگی‌های منحصر به فرد فرهای اخوان جم

در صورتی که به دنبال ویژگی‌های منحصر به فرد فرهای اخوان جم می‌گردید، بهتر است بدانید در این محصولات از مواد مقاوم و قطعات ایتالیایی استفاده شده است. قابلیت‌ برنامه ریزی برای پخت غذاها بر اساس دستور پخت از دیگر قابلیت‌ها در فرهای برقی، گازی و برقی گازی اخوان جم است چرا که شما در این محصولات به تایمرهای دیجیتالی دسترسی دارید. گارانتی منحصر به فرد از مزایای دیگری است که با خریداری محصولات اخوان جم به آن‌ها دسترسی خواهید داشت و در کنار آن، امکاناتی مانند جوجه گردان و قابلیت تنظیم درجه حرارت از قابلیت‌های بی نظیر محصولات فر برقی یا گازی اخوان جم است.

اگر شما هم تجربه ای در خرید فر های توکار دارید میتوانید با گذاشتن کامنت به دیگر خریداران برای خرید بهتر کمک کنید

اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

phone
مشاوره تلفنی: ۶ الی ۲۰ 02133531641
whatsapp
مشاوره واتساپ: ۶ الی ۲۰ 09126012695