خرید محصولات گروه صنعتی اخوان جم در فروشگاه اینترنتی کارخانه | نمایندگی رسمی شرکت اخوان

معرفی 5 اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت و بصرفه اخوان

sales.akhavanjamنویسنده: sales.akhavanjam
بازدید: 178 بازدید
زمان مطالعه: 7 دقیقه

معرفی گاز رومیزی ارزان قیمت

اجاق گاز بخشی جدا نشدنی از آشپزخانه است که بدون آن زندگی مختل می‌شود. اجاق گازها انواع مختلفی دارند که پرطرفدارترین نوع آنها اجاق گاز رومیزی است. اجاق‌هایی که جای بسیار کمی اشغال می‌کنند و جذابیت بیشتری به آشپزخانه می‌بخشند. این بار همراه شما هستیم تا با بررسی ویژگی اجاق‌ گاز رومیزی اخوان و معرفی چند اجاق رومیزی ارزان اخوان شما را در خرید قلب آشپزخانه یاری کنیم!

یک اجاق گاز رومیزی ارزان چه ویژگی‌هایی دارد؟

قطعا وقتی از ارزان بودن حرف می‌زنیم مهم‌ترین ویژگی برای ما قیمت محصولی است که قصد داریم بخریم. با این حال خریدی ارزان لزوما خریدی نامناسب محسوب نمی‌شود. مخصوصا اگر ویژگی‌های مهم یک اجاق گاز خوب را بشناسید. پایین‌تر به سراغ مهم‌ترین ویژگی‌های یک اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت و با کیفیت را بررسی کنیم.

نکات مهم هنگام خرید اجاق گاز اخوان

تعداد شعله‌ها

اجاق گاز ارزان قیمت دو شعله برایم مدتی طولانی‌ محبوب‌ترین اجاق بازار محسوب می‌شد. با این حال گذر زمان و استفاده بیشتر از گازها باعث شده تا تعداد کمتری به سراغ این اجاق‌ها بروند. قبل از خرید یک اجاق گاز بصرفه باید بدانید به چند شعله نیاز خواهید داشت.

اندازه اجاق گاز

خیلی از افراد فکر می‌کنند لازم نیست برای خرید یک اجاق گاز رومیزی ارزان به اندازه‌ها دقت کرد؛ چرا که اندازه تمام این اجاق‌ها با هم برابر است! با این بیشتر مواقع شرکت‌ها اجاق گازهای خود را به شکلی تولید می‌کنند که همه مشتریان را راضی نگه دارد.
خیلی وقت‌ها آشپزخانه کوچکی داریم، خیلی اوقات هم در آشپزخانه بزرگی در خانه‌مان جا خوش کرده است. مسئله اصلی این است که باید نسبت به اندازه اجاق گاز و فضای آشپزخانه حساس باشیم.

بدنه و کیفیت ساخت

احتمالا جنس بدنه و کیفیت ساخت مهم‌ترین موردی باشد که باید به هنگام خرید یک اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت به آن دقت کنید. سعی کنید به سراغ بدنه‌های ضد زنگ و ضد خش بروید تا بتوانید برای مدت بیشتری از اجاق گاز انتخابی‌تان استفاده کنید.

طراحی

طراحی دیگر مسئله‌ای است که باید به هنگام خرید یک اجاق گاز رومیزی به آن فکر کنید. سعی کنید با دقت تمام آشپزخانه را بررسی کنید و اجاق گازی انتخاب کنید که به طور کامل با آن هماهنگ باشد. خوشبختانه شرکت‌هایی مثل اخوان به طراحی اجاق گاز اهمیت زیادی می‌دهند و اجاق‌های خود را با ظاهر جهانی تولید می‌کنند ، این اجاق گاز های در سه مدل گاز رومیزی شیشه ای ، گاز رومیزی استیل و گاز رومیزی شیشه و استیل تولید میشوند .

5 مدل اجاق گاز رومیزی ارزان که می‌توانید همین الان بخرید

تا به اینجای مقاله با مواردی که باید در یک اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت به دنبالشان باشیم را بررسی کردیم. حالا وقت آن رسیده به سراغ 5 مدل از بهترین و به صرفه‌ترین اجاق گازهای رومیزی برویم و آنها را بررسی کنیم.

گاز رومیزی شیشه ای اخوان مدل Gi23 گیتا

اولین اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت ما گاز رومیزی شیشه‌ای اخوان مدل Gi23 گیتا است. این اجاق گاز دو شعله طراحی بسیار زیبایی دارد و از شیشه تمپر به عنوان بخش اصلی بدنه خود استفاده می‌کند. این در حالی است که اکثر اجاق گازها با همین قیمت کیفیت ساخت پایین‌تری دارند و نمی‌توان خیلی زیاد روی زیبایی و دوام آنها حساب کرد. روی این اجاق گاز می‌توان از یک قابلمه/ماهیتابه بزرگ و یک قابلمه/ماهیتابه کوچک به طور همزمان استفاده کرد. از دیگر مزایای این مدل راحت بودن فرآیند تمیز کردن اجاق گاز است.

مشاهده محصول

گاز رومیزی شیشه ای اخوان مدل Gi97 گیتا

اگر به دنبال یک اجاق گاز سه شعله ارزان قیمت و با کیفیت هستید که بتواند با طراحی منحصر به فرد خود شما را به وجد بیاورد می‌توانید به سراغ گاز رومیزی شیشه‌ای اخوان مدل Gi97 گیتا بروید. این مدل که سه شعله دارد، از صفحه‌ای شیشه‌ای استفاده می‌کند که در برابر ضربه مقاوم است و خیلی راحت تمیز می‌شود.

با استفاده از این اجاق گاز زیبا می‌توانید به طور همزمان از قابلمه/ماهیتابه کوچک، متوسط و بزرگ استفاده کنید. علاوه بر این موارد، رنگ تماما مشکی این اجاق گاز می‌تواند آن را به قلب تپنده هر آشپزخانه با هر طرح و رنگی تبدیل کند.

مشاهده محصول

گاز رومیزی شیشه ای اخوان مدل Gi4 گیتا

گاز صفحه ای Gi4 اخوان 4 شعله 51*60 شیشه ای

اجاق گاز سه شعله کافی نیست؟! به سراغ گاز رومیزی شیشه‌ای اخوان مدل Gi4 گیتا بروید تا بتوانید از چهار شعله به صورت همزمان استفاده کنید. این اجاق گاز به شما اجازه می‌دهد به صورت همزمان از یک قابلمه/ماهیتابه کوچک، دو متوسط و یک قابلمه/ماهیتابه بزرگ استفاده کنید.

این اجاق گاز نیز مانند دو مورد قبلی صفحه‌ای شیشه‌ای و تماما مشکی دارد که به زیبایی آن می‌افزاید. خوشبختانه تمیز کردن این مدل نیز خیلی ساده است و اگر زیاد آشپزی می‌کنید هر چهار شعله این اجاق گاز به کارتان خواهد آمد.

مشاهده محصول

گاز رومیزی استیل اخوان مدل Gi15 گیتا

اگر با صفحات شیشه‌ای ارتباط نمی‌گیرید و دوست دارید اجاق گازی با صفحه استیل داشته باشید، گاز رومیزی استیل اخوان مدل Gi15 گیتا به صرفه‌ترین انتخاب شما در میان اجاق گازهای چهار شعله خواهد بود. این اجاق گاز با بدنه استیل خود دوام و مقاومت بسیار زیادی دارد و می‌تواند تا سالها برای شما کار کند. خوشبختانه گاز رومیزی استیل اخوان مدل Gi15 گیتا برعکس دیگر مدل‌های استیل موجود در بازار زیبا هم هست.

مشاهده محصول

گاز رومیزی شیشه ای اخوان مدل Z5 جم

آخرین اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت لیست ما گاز رومیزی شیشه ای اخوان مدل Z5 جم است. این اجاق گاز با طراحی مدرن و صفحه شیشه‌ای و تمام مشکی خود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند تمام نیازهای شما را برطرف کند. این اجاق گاز 5 شعله با این قیمت و کیفیت احتمالا یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تجربه یک خرید به صرفه خواهد بود.

مشاهده محصول

پیشنهاد ویژه برای خرید یک اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت

هر 5 اجاق گاز لیست بالایی ما از کیفیت بالا و قیمت مناسب برخوردارند. با این حال می‌توان با اندکی افزایش قیمت به سراغ یک اجاق گاز رومیزی به صرفه و با کیفیت عالی رفت! بخش پیشنهاد ویژه برای معرفی همین اجاق گاز نوشته شده است…
گاز رومیزی شیشه ای اخوان مدل G96HE، احتمالا یکی از بهترین اجاق گازهای رومیزی ارزان این شرکت است. این گاز رومیزی با صفحه شیشه‌ای تماما مشکی، پنج شعله با سایزهای مختلف که با فاصله مناسب کنار هم قرار گرفته‌اند و قطعات ایتالیایی خود می‌تواند قلب تپنده هر آشپزخانه‌ای باشد.

مشاهده محصول

کلام آخر
شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید اجاق گاز در ایران فعال هستند با این حال تعداد خیلی کمی وجود دارند که هم به کیفیت هم به قیمت محصولی که تولید می‌کنند اهمیت می‌دهند. اخوان یکی از این معدود شرکت‌ها است که با تولید اجاق گاز رومیزی ارزان و با کیفیت تلاش می‌کند تا همه مشتریان سخت پسند خود را راضی نگه دارد. برای اثبات این سخن می‌توانید  بخش قیمت محصولات اجاق گاز اخوان را مشاهده کنید.

 

اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

phone
مشاوره تلفنی: ۶ الی ۲۰ 02133531641
whatsapp
مشاوره واتساپ: ۶ الی ۲۰ 09126012695