خرید محصولات گروه صنعتی اخوان جم در فروشگاه اینترنتی کارخانه | نمایندگی رسمی شرکت اخوان

گاز رومیزی استیل یا شیشه ای ؛ بهترین انتخاب کدام است؟

sales.akhavanjamنویسنده: sales.akhavanjam
بازدید: 244 بازدید
زمان مطالعه: 5 دقیقه

گاز رومیزی شیشه‌ای یا استیل

اگر برای خرید گاز به فروشگاه لوازم خانگی رفته باشید به خوبی می‌دانید که انتخاب یک گاز مناسب بین صدها مدل مختلف کار راحتی نیست! اجاق گازهای فردار، اجاق گازهای طرح فر، گازهای رومیزی استیل و  گازهای رومیزی شیشه‌ای از محبوب‌ترین انتخاب‌های افراد به هنگام خرید اجاق گاز هستند. با این همه کدام یک از این مدل‌ها برای ما مناسب است؟ در مقاله امروز همراه باشید تا ببینیم گاز رومیزی استیل بهتر است یا گاز رومیزی شیشه‌ای.

گاز رومیزی یا اجاق گاز طرح فر

بهتر است قبل از اینکه به سراغ بررسی گاز رومیزی شیشه‌ای و استیل برویم، تفاوت گازهای رومیزی با گازهای طرح فر را بررسی کنیم. مقایسه و بررسی این دو دسته مختلف از گازها به ما اجازه می‌دهد تا هوشمندانه‌تر تصمیم بگیریم و گازی بخریم که می‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد.

طراحی

در بحث طراحی، گازهای رومیزی جایی برای اجاق گازهای طرح فر نمی‌گذارند. این گازها طراحی مدرن‌تری دارند، فضای کمتری می‌گیرند و زیبایی بیشتری به آشپزخانه‌ها می‌بخشند. این را هم باید در نظر گرفت که گازهای رومیزی به دلیل طراحی ساده و یکپارچه خود هیچگاه از مد نمی‌افتند.

کیفیت ساخت

کیفیت ساخت گاز صرف نظر از رومیزی یا شیشه‌ای بودن آن به برندی مربوط است که از آن خرید می‌کنید. با این همه، گازهای رومیزی به دلیل داشتن قطعات کمتر و سیستم‌های فنی مدرن، کیفیت ساخت بالاتری نسبت اجاق گازهای طرح فر دارند.

سهولت استفاده

در مورد سهولت استفاده نیز باید امتیاز کامل را به گازهای رومیزی داد. حمل و نقل گاز رومیزی شیشه‌ای یا استیل بسیار آسان است و نصب این گازها در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. آن طرف ماجرا، گازهای طرح فر سنگین هستند و جابه‌جایی آنها دشوار است.

برای مقایسه و خرید گاز رومیزی اخوان اینجا کلیک کنید .

مقاله پیشنهادی : (( فر برقی یا گازی یا “برق و گازی” بهترین فر برای آشپرخانه شما چیست؟ ))

گازهای رومیزی چند نوع دارند؟

انواع گاز های رومیزی

گازهای رومیزی در سه نوع استیل ، شیشه‌ای و گاز رومیزی شیشه و استیل تولید می‌شوند و دارای مزایا و معایب خود هستند. گازهای رومیزی استیل دوام بیشتری دارند و نگه‌داری از آنها دردسر زیادی برای شما نخواهد داشت. در بحث زیبایی شناسی اما، باید به این نکته اشاره کرد که این نوع از گازها به مرور زمان درخشش و زیبایی خود را از دست می‌دهند.

گاز رومیزی شیشه‌ای انتخاب بعدی شما خواهند بود. این نوع گازها ظاهر بسیار زیبایی دارند اما باید در انتخاب آنها دقت کنید. گاز رومیزی شیشه‌ای را انتخاب کنید که کیفیت ساخت بالایی داشته باشد و به راحتی نشکند. سعی کنید قبل از خرید از نظرات و تجربیات دیگران در رابطه با برندی که از آن خرید کرده‌اند استفاده کنید.

شما میتوانید برای مقایسه نمونه ها و خرید گاز رومیزی شیشه ای ، گاز رومیزی استیل یا گاز رومیزی شیشه و استیل اینجا کلیک کنید

مقاله پیشنهادی : (( معرفی 5 اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت و بصرفه اخوان  ))

تفاوت های گاز رومیزی استیل یا شیشه ای

بررسی تفاوت های گاز رومیزی استیل و شیشه ای

حالا که به صورت کلی با گاز رومیزی استیل و شیشه‌ای آشنا شدیم، به سراغ ویژگی‌های مهم این گازها خواهیم رفت با بررسی کامل این موارد یک قدم به پاسخ دادن این سوال که گاز رومیزی استیل بهتر است یا شیشه ای نزدیک‌ خواهیم شد.

پاکیزگی و نگهداری گاز استیل یا شیشه ای ؟

تمیز کردن گاز رومیزی شیشه‌ای به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد. قبل از تمیز کردن باید مطمئن شوید که مشعل‌ها همگی خنک شده‌اند. سپس باید به سراغ شوینده‌های مخصوص گاز رومیزی شیشه‌ای یا سرکه سفید بروید. شوینده‌های مخصوص و یا سرکه سفید به شما کمک می‌کنند بدون آسیب زدن به گاز آن را تمییز کنید.

در رابطه با گازهای رومیزی استیل شرایط خاصی وجود ندارد و می‌توانید از شوینده‌های مخصوص سطوح استیل استفاده کنید. با این حال باید این را به خاطر بسپارید که گاز رومیزی استیل شما هر چقدر هم جنس خوبی داشته باشد بعد از مدتی درخشش و کیفیت اولیه خود را از دست خواهد داد.

طراحی گاز استیل یا شیشه ای ؟

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، طراحی گاز رومیزی شیشه‌ای نسبت به گاز رومیزی استیل مدرن‌تر و شیک‌تر است. با این همه طراحی آشپزخانه و خانه است که مشخص می‌کند گاز رومیزی استیل یا شیشه ای برای آشپزخانه شما مناسب‌تر است.

دوام و کیفیت ساخت گاز استیل یا شیشه ای ؟

در بحث دوام و کیفیت باید امتیاز را به گاز رومیزی استیل بدهیم. شیشه هر چقدر هم که محکم قوی باشد، احتمال شکسته شدن و آسیب دیدگی بالایی دارد. البته کیفیت ساخت گاز رومیزی استیل یا شیشه‌ای به طور کامل به شرکت تولید کننده آن برمی‌گردد.

کلام آخر

امیدواریم با مطالعه این مقاله به پاسخ این سوال که گاز رومیزی استیل بهتر است یا شیشه‌ای رسیده باشید. اگر حس می‌کنید نکته‌ای وجود دارد که در مقاله گنجانده نشده، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا در آپدیت‌های بعدی آن را به مقاله اضافه کنیم.

< ;a href="https://akhavanjam.com/cheap-desktop-stove/"; type="button"; background-color: #FAA391; >فر برقی یا گازی یا “برق و گازی” بهترین فر برای آشپرخانه شما چیست؟

اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

phone
مشاوره تلفنی: ۶ الی ۲۰ 02133531641
whatsapp
مشاوره واتساپ: ۶ الی ۲۰ 09126012695